PRACA!

PRACA!
Rydzyna, ul. Leszczyńskiego 8

DZIAŁ ZAMÓWIEŃ / WYDAWANIE TOWARU
praca fizyczna + praca umysłowa

Poszukujemy odpowiedzialnej, bystrej osoby do działu wydawania towaru i przyjmowania zamówień.

Wymagania: umiejętność pracy pod presją i w godzinach nocnych, chęć do nauki, mile widziana umiejętność obsługi komputera.

Praca w zespole 4-osobowym.

3 tygodnie w miesiącu - tylko wydawanie towaru
1 tydzień w miesiącu - wydawanie towaru + popołudniowy dyżur z telefonem- przyjmowanie zamówień

Godziny pracy:
pn, śr: 3:00-7:00
wt, czw: 4:00-12:00
pt: 2:30-7:30
sb: 1:00-9:00

1 tydzień w miesiącu - wydawanie towaru + popołudniowy dyżur z telefonem - przyjmowanie zamówień. Praca z telefonem i laptopem z domu.
pn: 4:00-7:00 + dyżur: 15:30-18:30
wt: 4:00-7:30 + dyżur: 15:30-18:30
śr 4:00-8:00 + dyżur: 15:30-18:30
czw: 4:00-10:00 + dyżur 15:30-18:30
pt: 3:30-12:00 + dyżur 14:30-18:30
sb: 1:00-9:00 + dyżur 12:30-13:00
nd: dyżur 12:30-14:00 oraz 16:00-18:00
poniedziałek po tygodniu z telefonem - wolny

Zadania: przygotowywanie towaru do wywozu, ważenie, przyjmowanie zamówień, wesel, komunii.

Umowa o pracę na pełen etat.
Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 663 761 234