Daj się skusić!

Torty

Ciasta


Rolady


Galanteria czekoladowa


Pierniki i mazurki


Lody


Tarty i babeczki


Inne


Minęło 20 lat, odkąd jesteśmy z Wami – mieszkańcami Rydzyny, Leszna, Gostynia, Rawicza i okolic. Jesteśmy dumni z nabytych doświadczeń, wypracowanych receptur, tradycyjnych smaków, a także wdzięczni za Wasze zaufanie. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by w miłej atmosferze przygotować porcję słodkości i dowieźć na czas świeże, pachnące, czasem jeszcze ciepłe pyszności. Odwiedzacie nas licznie i często, co daje nam podwójny zapał do tworzenia Waszych ulubionych, słodkich smaków.

Zapewniamy, że będziemy kontynuować działalność naszej Cukierni z niezmienną starannością o powtarzalność smaku Waszych ulubionych ciast. Obiecujemy także dbać o możliwość doświadczania nowych smaków, by żaden cukierniczy trend Was nie ominął.

Zapraszamy do poszukiwań inspiracji na naszej stronie internetowej, a także firmowym instagramie i facebooku, a także do odwiedzania Cukierni Hoffmann, których dokładne lokalizacje znajdziecie w zakładce: kontakt. Wypiekamy i tworzymy niezmiennie w Rydzynie, natomiast Wszystkich Gości i Chętnych na zakupy zapraszamy do słodkich saloników w Rydzynie, Lesznie, Gostyniu i Rawiczu. W naszej ofercie znajdziecie ciasta, torciki, ciasteczka, a także torty na zamówienie. Możecie na nas liczyć przy każdej okazji!

Miłego dnia!