O nas

20 LAT HISTORII

Już od 20 lat dostarczamy do Waszych domów pyszne słodkości – torty, ciasta, rolady, kostki, ciastka i inne przysmaki. Przez ten czas skomponowaliśmy setki smaków, form, pomysłów i nauczyliśmy się, jak sprostać najbardziej wymagającym gustom. Stworzyliśmy miejsca kawiarniane i herbaciane, które wzbudziły Waszą sympatię. Odwiedzacie nas nie tylko po słodkości zabierane do domu, ale także, by spotkać się ze znajomymi i skorzystać z naszej oferty na miejscu.

NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIA

Staliśmy się jedną z najnowocześniejszych cukierni w regionie – z profesjonalnie wyposażonymi pracowniami i doświadczonym zespołem. W trosce o powtarzalność i niezawodność smaku naszych kompozycji, wdrażamy i aktualizujemy skrupulatnie odpowiednie procedury. Połączyliśmy tradycyjne przepisy z naszą wiedzą i doświadczeniem. Postawiliśmy na klasykę, nie zaniedbując jednak oferty z nowościami. Udało nam się zaspokoić gusta zarówno tradycjonalistów jak i osób poszukujących innowacyjnych smaków.

TRADYCJA RECEPTUR

Jesteśmy wierni naszym założeniom i do dziś stosujemy naturalne, nieprzetworzone składniki, bez zbędnych, sztucznych dodatków. Staramy się odpowiedzialnie balansować pomiędzy podążaniem za trendami i nowościami a wiernością tradycjom i Waszym przyzwyczajeniom.

NAPRZECIW KLIENTOM

Poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty zindywidualizowane, na specjalne okazje oraz o produkty dla firm. Dostarczamy je poprzez nasze cukiernie, których sieć stale powiększamy oraz bezpośrednio do klientów.