Dzisiaj łatwe i przyjemne pytanie – z czym kojarzy Wam się grudzień? Mikołajki, rodzinna aura przedświąteczna, prezenty, pierniki, dekoracje, może jeszcze zapach choinki… No tak, można się rozmarzyć, tym bardziej, że to wszystko już za rogiem. Zatrzymajmy się może przy piernikach, bo mamy dla Was wyśmienite propozycje.

Na początek dla fanów czekolady. W naszej cukierni znajdziecie pierniki w mlecznej, a także w deserowej czekoladzie, a także pierniki nadziewane pyszną mleczną czekoladą. Czy jest coś lepszego niż gorące mleko, ciepły koc, świąteczny film i pyszne czekoladowe pierniki?

Kolejną słodką propozycją są owocowe nuty. Pierniki pralinowo – owocowe to kosteczki piernika przełożone owocami, oblane mleczną czekoladą, z posypką. Wreszcie pierniki z owocową konfiturą. Jest to przepyszny kawałek piernika, którym można się podzielić z całą rodziną. Nuta konfitury oraz czekolady zapadnie wszystkim w pamięć.

A może skusicie się na tradycyjny smak piernika? Piernik krajanka, rolada piernikowa, katarzynki. Jeśli tak, to zapraszamy do naszej cukierni po pyszne propozycje.

Na sam koniec jeszcze jedna propozycja – piernik w kształcie choinki.

Te propozycje na pewno umilą Wam grudniowe oczekiwanie na Święta.

Pamiętajcie, że możecie składać już zamówienia świąteczne na ciasta, torty i pierniki. Przygotujemy Wam dokładnie takie, jakich potrzebujecie – pierniki do domowego lukrowania, pierniki czekoladowe, a także paczki firmowe dla pracowników i kontrahentów.

 

A tak na marginesie, co Wy na to, żeby tegoroczne święta były prawdziwą magią już od początku przygotowań? Może część potraw zamówicie, a w porządki włączycie wszystkich domowników? Może przygotowania do Świąt staną się ich integralną częścią? Z rodzinną atmosferą na czele i piosenkami świątecznymi w tle? Gorąco Was zachęcamy do celebrowania wspólnych chwil pod każdą postacią – zarówno świąteczną jak i przedświąteczną… A pierniki koniecznie degustujcie już dziś, żeby wiedzieć, które należą do Waszych ulubionych i w dokładnie takie zaopatrzyć się na Święta…